Попуст на големо Најнови фабрика Tkstar GSM SIM картичка Велосипеди GPS Tracker поддршка 2G 3G 4G мрежа и добавувачи | Roadragon

Попуст на големо Најнови Tkstar GSM SIM картичка Велосипеди GPS Tracker поддршка 2G 3G 4G мрежа

Краток опис:

Со ова мото на ум, ние сме претвори во една сосема веројатно повеќето технолошки иновативни, економично и цена-конкурентни производители за попуст на големо Најнови Tkstar GSM SIM картичка Велосипеди GPS Tracker поддршка 2G 3G 4G мрежа, ние сме во потрага напред кон воспоставување на долгорочни бизнис претпријатие здруженија заедно со вас. Вашите забелешки и препораки се навистина ценети. Со ова мото на ум, ние сме претвори во една сосема веројатно најголемиот technologi ...


 • Мин.нарачката Кол: 10 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 30000 Pieces per Month
 • Порт: Shenzhen, China
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Со ова мото на ум, ние сме претвори во една сосема веројатно повеќето технолошки иновативни, економично и цена-конкурентни производители за попуст на големо Најнови Tkstar GSM SIM картичка Велосипеди GPS Tracker поддршка 2G 3G 4G мрежа , ние сме во потрага напред кон воспоставување на долгорочни бизнис претпријатие здруженија заедно со вас. Вашите забелешки и препораки се навистина ценети.
  Со ова мото на ум, ние сме претвори во една сосема веројатно повеќето технолошки иновативни, економично и цена-конкурентни производители за Велосипеди GPS Tracker поддршка 2G 3G 4G мрежа ,GSM SIM картичка Велосипеди GPS Tracker ,новите Tkstar Велосипеди за GPS тракерот , Поради стабилноста на нашите производи, навремено снабдување и нашата искрена служба, ние сме биле во можност да се продаваат нашите производи и решенија, а не само во текот на домашниот пазар, но, исто така, се извезуваат во земји и региони, вклучувајќи го и Блискиот Исток, Азија, Европа и други земји и региони. Во исто време, ние исто така се обврзуваат ОЕМ и ODM наредби. Ние ќе се потрудиме да им служи на вашата компанија, и да се воспостави успешна и пријателска соработка со вас.
  3G AGPS водоотпорен SIM картичка автомобили Мотоцикл GPS СЛЕДЕЊЕ на автомобили MT008 тракерот

  спецификација

  Напон
  12VDC / 24VDC
  мирување Тековни
  <3mA
  работа струја
  <30mA
  GPS позиционирање точност
  15 милиони
  GSM позиционирање точност
  100
  GPS Фреквенција
  1575MHz
  GSM фреквенција
  850/900/1800 / 1900MHz
  Топла / топло / ладно време за почеток
  <3s, <15s, <60
  Димензии (mm)
  L * W * H: 79.5X38.5X10.5
  Нето маса
  45 g

  Карактеристики 
  1.Supports четири бендови, односно 850/900/1800 / 1900MHz, универзални во светот.
  2.Wide Влезен напон: 6-36V DC.
  3.Supports еден позиционирање и повратни информации позиција преку GPRS на поставување пати.
  4.Supports позиционирање возилото и следење.
  5.Supports ACC статус проверка и состојбата на возилото известување.
  6.Use реле за далечинска контрола на возилото ..
  копчето 7.Use СОС за СОС повик.
  8.Use надворешен микрофон за следење на далечина.
  функции 
  1 Копче за вклучување
  2 LED индикатори
  3 Гео-ограда
  4 историјата репродукција на песна
  5 СОС аларм
  6 Отсечени конекцијата на пумпа за гориво
  7 Враќање на кола гориво
  8 Поддршка на TCP / UDP и СМС
  9 Заспаната режим
  10 Вграден меморија
  извештај 11 промени правецот
  12 Реал време на локација со адреса на Google врска

  GPS модули за следење на возила за следењеGPS автомобили Следење • Претходно:
 • Следно: