Automjeteve Car Tracking Devices Discount me shumicë Kingwo IOT Mini Motor Anti-vjedhje Bike GPS Tracker fabrika dhe furnizuesit | Roadragon

Discount me shumicë Kingwo IOT Mini Motor Vehicle Anti-vjedhje Car Tracking Devices Bike GPS Tracker

Përshkrim i shkurtër:

përmbahen nga kontrata ", përputhet në drejtim të kërkesave të tregut, bashkohet gjatë konkurrencën e tregut me cilësinë e tij premium edhe si ofron kompani shtesë të plotë dhe fantastike për klientët të, le ta zhvillojnë në fitues të rëndësishëm. Të ndjekë i organizatës, është padyshim përmbushja e klientëve për Discount me shumicë Kingwo IOT Mini Motor Anti-vjedhje automjeteve Car ndjekja e pajisjeve Bike GPS Tracker, Ne kemi ndërtuar tashmë një rekord të besueshëm udhë në mes të shumë blerësit. ...


 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 30000 Pieces per Month
 • Port: Shenzhen, China
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përmbahen nga kontrata ", përputhet në drejtim të kërkesave të tregut, bashkohet gjatë konkurrencën e tregut me cilësinë e tij premium edhe si ofron kompani shtesë të plotë dhe fantastike për klientët të, le ta zhvillojnë në fitues të rëndësishëm. Të ndjekë i organizatës, është padyshim përmbushja e klientëve për Discount me shumicë Kingwo IOT Mini Motor Anti-vjedhje automjeteve Car ndjekja e pajisjeve Biçikletë GPS Tracker , Ne kemi ndërtuar tashmë një rekord të besueshëm udhë në mes të shumë blerësit. Quality & 1st konsumatorëve janë zakonisht ndjekje tonë të vazhdueshme. Ne kursejmë asnjë përpjekje për të prodhuar produkte më të mëdha. Parashikojnë bashkëpunim afatgjatë dhe shpërblime reciproke!
  përmbahen nga kontrata ", përputhet në drejtim të kërkesave të tregut, bashkohet gjatë konkurrencën e tregut me cilësinë e tij premium edhe si ofron kompani shtesë të plotë dhe fantastike për klientët të, le ta zhvillojnë në fitues të rëndësishëm. Të ndjekë i organizatës, është padyshim përmbushja e klientëve për Biçikletë GPS Tracker , Car ndjekja e pajisjeve , GPS Tracker , Ne të përqëndrohet në ofrimin e shërbimit për klientët tanë si një element kyç në forcimin e marrëdhënieve tona afatgjata. Disponueshmëria e vazhdueshme ynë i zgjidhjeve klasës së lartë në kombinim me të shkëlqyer tonë para-shitjes dhe pas shitjes shërbimi siguron konkurrencën e fortë në një treg gjithnjë e më të globalizuar.
  Antena

  GPS të brendshëm dhe GSM Antena

  siguri

  Motion dhe Vibration Alerts mund të menaxhohet Nëpërmjet Mobile App

  i guximshëm

  Ujit dhe pluhurit Rezistenca për qëndrueshmëri më të gjatë

  PRODUCT përshkrim më

  Redcompass për Motor & Bikes Phoenix Indi Secure ka një të veçantë Wateproof GPS Tracker për motor. Teknologjia hap me kohën e tracker ou Bike mundëson që ajo të bëhet një pajisje kompakte të aftë për të fshehur diku brenda motor.

  PERFECT për ndjekjen FEMIJET

  Ynë GPS Tracker është një zgjidhje e përkryer për ndjekjen e të rinjve. Me rritje të normës së krimit në Indi dhe rritjen e numrit të aksidenteve rrugore Young Riders biçikletë injorojnë rregullat e sigurisë dhe shkelin standardet e shpejtësisë. Si prind ju gjithmonë mund të mbani një orë në ato tuaj të rinj, pa përpjekje për të kapur ato gjatë gjithë kohës.

  ndjekja GPS • Previous:
 • Tjetër: