Discount me shumicë të Rejat fabrikë Tkstar Gsm Sim Card Bike Gps Tracker Mbështetje 2G 3G 4G Rrjeti dhe furnizuesit | Roadragon

Discount me shumicë të Rejat Tkstar Gsm Sim Card Bike Gps Tracker Mbështetje 2g 3g 4g Rrjeti

Përshkrim i shkurtër:

Me këtë moto në mendje, ne kemi kthehet në një nga mjaft ndoshta, me kosto efektive, dhe të çmimeve konkurruese prodhuesit më teknologjikisht inovative për Discount me shumicë të Rejat Tkstar Gsm Sim Card Bike Gps Tracker Mbështetje 2g 3g 4g Network, Ne jemi në kërkim përpara për krijimin e shoqatave afatgjata ndërmarrje të biznesit së bashku me ju. Vërejtjet dhe rekomandimet tuaja janë vlerësuar me të vërtetë. Me këtë moto në mendje, ne kemi kthehet në një nga mjaft ndoshta më teknologjike ...


 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 30000 Pieces per Month
 • Port: Shenzhen, China
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Me këtë moto në mendje, ne kemi kthehet në një nga mjaft ndoshta, me kosto efektive, dhe të çmimeve konkurruese prodhuesit më teknologjikisht inovative për Discount me shumicë të Rejat Tkstar Gsm Sim Card Bike Gps Tracker Mbështetje 2g 3g 4g Rrjeti , Ne jemi në kërkim përpara për krijimin e shoqatave afatgjata ndërmarrje të biznesit së bashku me ju. Vërejtjet dhe rekomandimet tuaja janë vlerësuar me të vërtetë.
  Me këtë moto në mendje, ne kemi kthehet në një nga mjaft e ndoshta më të reja teknologjike, me kosto efikase, dhe të çmimeve konkurruese prodhuesit për Bike Gps Tracker Mbështetje 2g 3g 4g Rrjeti , Gsm Sim Card Bike GPS Tracker , të Rejat Tkstar Bike GPS Tracker , për shkak të stabilitetit të mallrave tona, furnizim me kohë dhe të shërbimit tonë të sinqertë, ne kemi qenë në gjendje për të shitur produktet tona dhe zgjidhjet jo vetëm mbi tregun e brendshëm, por eksportohen edhe në vende dhe rajone, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azi, Evropë dhe vende të tjera dhe rajone. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu të ndërmarrë OEM dhe ODM urdhërat. Ne do të bëjmë çmos për të shërbyer kompaninë tuaj, dhe për të vendosur një bashkëpunim të suksesshëm dhe miqësore me ju.
  3G AGPS i papërshkueshëm nga uji kartë SIM GPS motor car ndjekja MT008 makinë tracker

  Specifikim

  tension
  12VDC / 24VDC
  Gatishmëria e tanishme
  <3mA
  aktuale të punës
  <30mA
  GPS pozicionimin Saktësi
  15m
  GSM pozicionimi Saktësi
  100m
  GPS Frekuenca
  1575MHz
  GSM Frekuenca
  850/900/1800 / 1900MHz
  Hot / ngrohtë / Koha e ftohtë start
  <3S, <15s, 60s <
  Dimensionet (mm)
  L * W * H: 79.5X38.5X10.5
  Pesha neto
  45 g

  Features 
  1.Supports bandat kuadrat, dmth 850/900/1800 / 1900MHz, universale në botë.
  2.Wide Input Voltage: 6-36V DC.
  3.Supports pozicionimin vetme dhe feedbacks pozicionin nëpërmjet GPRS në vendosjen herë.
  Pozicionimi 4.Supports automjeteve dhe ndjekja.
  5.Supports ACC kontrolluar statusin dhe njoftimi status automjeteve.
  6.Use rele të largët të kontrolluar automjetin ..
  butonin 7.Use SOS për thirrje SOS.
  8.Use MIC jashtëm për të monitoruar nga distanca.
  Funksione 
  1 Power në
  2 tregues LED
  3 Geo-gardh
  4 historia playback udhë
  5 SOS alarm
  6 prerë lidhjen pompë e karburantit
  7 rimarrë qarqeve karburantit
  8 Mbështetje TCP / UDP & SMS
  9 mënyrën Fjetur
  10 ndërtuar në kujtim
  raportin e ndryshimit 11 Urdhëresës
  12 Real Raporti vendndodhja herë me Google adresë Lidhje

  GPS module të monitorimit për ndjekjen e automjeteveGPS tracker makinave • Previous:
 • Tjetër: