GPS Tracking pajisje për kamionë, i papërshkueshëm nga uji 3G GPS fabrikë Secur dry dhe furnizuesit | Roadragon

GPS ndjekja e pajisje për kamionë, i papërshkueshëm nga uji 3G GPS dry Secur

Përshkrim i shkurtër:

Detajet 1.Product: Container GPS tracker GLL-150 është një pajisje inteligjente ndjekja bllokohet për sistemin e menaxhimit të aseteve. Tipari kryesor mund të jetë listë si: Designed jo zhbllokuar me çelës, por me RFID / distanca fjalëkalim; Me bateri të madhe të kapaciteteve, kohë të gjatë të punës; Built-in modul pa tel, në kohë reale monitorimit në internet; Built-in modul GPS, gjetjen globale; kontrollit të sigurisë, alarm paligjshëm zhbllokuar dhe kështu me radhë. Aplikimi mund të jetë enë, rimorkio, kamionë tip furgon dhe llojet e tjera të kamionëve të largët Mon ...


 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 30000 Pieces per Month
 • Port: Shenzhen, China
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detajet 1.Product:

  Container GPS tracker GLL-150 është një pajisje inteligjente ndjekja bllokohet për sistemin e menaxhimit të aseteve.

  Tipari kryesor mund të jetë listë si: Designed jo zhbllokuar me çelës, por me RFID / distanca fjalëkalim;

  Me bateri të madhe të kapaciteteve, kohë të gjatë të punës;

  Built-in modul pa tel, në kohë reale monitorimit në internet;

  Built-in modul GPS, gjetjen globale;

  kontrollit të sigurisë, alarm paligjshëm zhbllokuar dhe kështu me radhë.

  Aplikimi mund të jetë enë, rimorkio, kamionë tip furgon dhe llojet e tjera të kamionëve të largët sistemit të monitorimit.

  TIPARET 2.KEY

  1, Unique Design, Unlick me RFID / SMS Password

  2, Battery Big kapaciteteve, Long Koha e punës

  3, Built-in GSM Module, Remote Monitor Online

  4, Built-in GPS Module, Real Time Global Positioning

  5, Monitorimi satety, alarme për zhbllokimin e paligjshme

  3.FUNCTIONS

  lloj Përshkrim
  funksion Mode transmetimit TCP / SMS
  IData upload automatik Interval kohor
  Vendosja Mode GPS / LBS
  Vibration zbulimin E ndërtuar në sensor 3G
  Statusi Lock Mënyra monitorina monitorimi në kohë reale
  Hap RFID / fjalëkalimin largët
  Wake up mënyrën Telefononi / SMS / Swiping card / Vibration? Lock-string ngacmoj
  alarm Lock-string alarm ngacmoj
  alarm card swiping
  Hape alarmin
  alarm gabuar fjalëkalimin
  alarm geofence

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  4.PARAMETERS

  Dimension (LxWxH) 195mmx114mmx37mm
  Material Strehimi inxhinieri plastike
  peshë 700g (me pajisje standarde)
  Ndërtuar në bateri 12000mAh litium rechargeable
  temperatura e punës -20 ° C- + 60 ° C
  temperatura Storage -40 ° C- + 80 ° C
  Lageshtia relative 5% -99%
  Grade i papërshkueshëm nga uji IP65
  Mesatarja aktuale gatishmërisë Më pak se 0.1mA
  aktuale mesatare të punës Më pak se 90mA
  frekuencave GSM 900/1800/1900 Mhz

   

   

   

   

   

   

   

   

  150- 图 3

 • Previous:
 • Tjetër: