Shitje të nxehtë për Accurate Positioning LTE 4G Car GPS Tracker Mt600 me temperaturë të alarmit dhe anti-vjedhje rimorkuar fabrikës Alarm dhe furnizuesit | Roadragon

Shitje të nxehtë për Accurate Positioning LTE 4G Car GPS Tracker Mt600 me temperaturë të alarmit dhe Anti-vjedhje rimorkuar Alarm

Përshkrim i shkurtër:

përmirësimi ynë varet veshje shumë të zhvilluar, talentet e shquar dhe forcat forcuar vazhdimisht teknologji për Shitje të nxehtë për Accurate pozicionimit LTE 4G Car GPS Tracker Mt600 me temperaturë të alarmit dhe Anti-vjedhje rimorkimi Alarmi, qëllimi ynë është "flakëron terren të ri, duke kaluar Vlera", në potencialin, ne ju ftojmë sinqerisht të pjekur me ne dhe për të krijuar një të ardhme të parashikueshme të gjallë së bashku! përmirësimi ynë varet veshje shumë të zhvilluar, talente të shquar dhe repeatedl ...


 • Min.urdhër Sasia: 10 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 30000 Pieces per Month
 • Port: Shenzhen, China
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmirësimi ynë varet veshje shumë të zhvilluar, talentet e shquar dhe forcat forcuar vazhdimisht teknologji për Shitje të nxehtë për Accurate pozicionimit LTE 4G Car GPS Tracker Mt600 me temperaturë të alarmit dhe Anti-vjedhje rimorkimi Alarmi, qëllimi ynë është "flakëron terren të ri, duke kaluar Vlera", në potencialin, ne ju ftojmë sinqerisht të pjekur me ne dhe për të krijuar një të ardhme të parashikueshme të gjallë së bashku!
  Përmirësimi ynë varet veshje shumë të zhvilluar, talente të shquar dhe forcave të përforcuara në mënyrë të përsëritur të teknologjisë për 4g pozicionuar GPS , LTE 4G Car GPS Tracker , 4g pozicionimit , ne ndjekim mekanizëm të lartë të procesit të këtyre objekteve që sigurojnë qëndrueshmëri optimale dhe besueshmërinë e mallrave. Ne ndjekim larje fundit efektiv dhe proceset straightening që na lejojnë për të siguruar cilësi të pashoq të produkteve dhe zgjidhjeve për klientët tanë. Ne vazhdimisht përpiqen për përsosmëri dhe të gjitha përpjekjet tona janë të drejtuara drejt arritjes kënaqësinë e plotë të klientit.
  F8 HDD terminal monitorimi video është zhvilluar duke përdorur teknologjinë më të fundit është i bazuar në një sistem të ngulitur operativ, industrinë e përpunimit me shpejtësi të lartë chip core, inteligjent Video automjeteve monitoruar terminalin në 3G / 4G broadband transmetimit wireless multimedia, komunikimi WIFI, maksimale HD monitorimit 8 DVR dhe ruajtjen Video, Beidou / GPS  dual-mode të lartë saktësi sistemit të pozicionimit dhe qasje inteligjente në një nga.图片 4

  Features:

  dizajn modular funksionale, me të vërtetë të integruar ruajtjen Digital Video (Digital, Video, Record), transmetimit wireless 4G, monitorimi pozicionimin satelitor, funksionet e menaxhimit të automjeteve.

  1. Mbështetje GPS / Beidou dual-mode pozicionimin, mund të arrijë të saktë të sistemit submeter pozicionimin satelitor me kore.

  2.8 input video input 4 kanal audio, realizimi i automjetit në kohë reale, gamë të plotë të audio dhe video survejimi dhe video.

  3.A shumëllojshmëri të moduleve të komunikimit 3G / 4G mund të konfigurohet për të realizuar në kohë reale të transmetimit Video pa tel.

  Dizajni 4.Unique i hard pajisjes mbrojtjes disk dhe mekanizmi file storage unike për të siguruar ruajtjen kapacitet të madh të të dhënave në mjedisin e ashpër të automjeteve të sigurta dhe të besueshme.

  5.Use 4 Niveli hard disk mbrojtjen shockproof, të miratojë tri shtresa të xhel silicë dizajnit mbrojtëse mëngë, dhe të kombinuar të ngurtë hard disk kuti mbështetje struktura, në mënyrë efektive synojnë dridhje automjeteve frekuencë të lartë dhe të ulët të mbrojtjes së ndikimit të frekuencave.

  6. multimedia udhëtojnë software analizë rekord realizon audio dhe video, pozicionimin satelitor udhë, ngarje rekord dhe aksident informacione të dyshimtë, si dhe sërish sinkron dhe analizimin e alarmet dhe ngjarjet.

  7.Built në cilësi të lartë funksion TTS text zë transmetimit.

  8.Scalable pikat e nxehta pa tel WIFI për të arritur në pajisjet e automjeteve dhe pasagjerëve wireless qasje WIFI broadband.

  9.Built në modul autobusëve, stacioni i autobusit automatik të raportimit, propagandë dhe funksionet e tjera.

  funksioni:

  1. Funksioni Video: duke përdorur H.264 teknologji video compression për të realizuar monitorimin në kohë reale 8 rruga e imazhit, koha rekord, regjistrimin ngjarje, funksionin regjistrimi alarmi, rezolutë image D1 / gjysmë, D1 / CIF fakultative.

  2. Video storage: përdorni hard disk dhe kartën SD magazinimit të përziera të mesme, përdorni File Format patentë të regjistruar funksion të fortë korrigjim, të përshtaten me mjedisin e automjeteve, video dhe siguri të dhënash.

  3. Funksioni i transmetimit Video: nëpërmjet rrjetit pa tel 4G, në kohë reale transmetimin e video survejimi, transmetimin Packed dyfishtë, shpejtësi të rregullueshme. Ju mund të ngarkoni, të kapur dhe të alarmit fotografi.

  4. Video rishikim Funksioni: Mbështetja 8 mënyra klip largët playback në kohë reale.

  5.Analysis i funksionit multimedia: regjistrimi multimedia dhe analiza software, mund të realizojë sinkronizimin e audio dhe video playback 8 rishikim, ruajtjen, redaktimi, kushtet e shtuar karaktere, informacionin gjeografik dhe ngarje rekord funksion mbulesë, analiza ngjarje dhe funksionin e nxjerrjes rekord.

  6. automjeteve Monitorimi Funksioni: i monitorimit automatik dhe funksion të pozicionimit, settings rajonale, funksioni elektronik gardh, statistikat GPS kilometrazhin, statistikat kilometrazhin e automjeteve, funksioni i verbër bubao, funksioni i kujtesës, stacioni udhë pozita automjeteve ndihmëse.

  Funksioni 7. Alarm: alarm emergjent, parking timeout alarm, shpejtimin alarm, shpejtimin paralajmërim, lodhje ngarje alarm, off alarm linjës, pushtetit poshtë, alarm të ulët të energjisë, GPS faj alarm, antenë GPS, alarm qark të shkurtër, etj ..

  8. Road funksion zbulimin: realizimi i Yaw, seksioni shpejtësia kufi të shpejtë dhe alarmi, shkruani / out raport stacion, kontrollit faqe të lidhura.

  9.The Funksioni Moduli autobus: të rritur modulin e Stacionit të Autobusëve, mund të arrihet brenda në makinë, stacioni raportim automatik jashtë autobusit, shoferi bërtiti. Me tastierë autobusi mund të arrihet: stacioni Doracakun e Raportimit, RFID menaxhimin e frekuentimit shofer, funksion të telefonit; me stacionin inteligjente stacion autobusi mund të arrihet: stacion Doracakun e Raportimit, RFID menaxhimin e frekuentimit shofer. Të dhënat e makinës operacion, line, shpejtësia kufi informacioni, kompania dërguar informacione dhe funksionin e ndërveprimit shofer, funksionin e telefonit.

  10. Linja Inteligjente Azhurimi i largët: Detyrat qendrore të linjës release, terminalet për të arritur linjë shkarkimin automatik, krahasimin e linjës, informacion faqe, zëri transmetohet, segmentimit, kufijtë e shpejtësisë dhe të reja të tjera.

  11. Voice dhe funksioni thirrje: makinë pa duar telefon, funksion të largët monitorimit, të shprehur funksion të shpejtë, TTS zë text funksionin e transmetimit, Intercom zë.

  12. Travel funksion recorder: Komunikimi funksion ekran informacion, shfaqje informacion automjeteve, mbledhja e informacionit dhe ruajtjen, identifikimi shofer, settings parametër, të dhënat e eksport / import, të dhënave dhe shtypje informacion.

  Funksioni i autobusit 13.Automobile CAN: ajo mund të ndërtojë autobusi mund ose konfiguroni autobus kontrollues autobus për të realizuar leximin e të dhënave, monitorimin e sigurisë, kodin faji ngarkimi dhe pastrimin, mbledhjen kilometrazhin konsumin e karburantit dhe kështu me radhë.

  Funksioni 14.Cloud Guardian: mbështetur diagnozë largët faji dhe debugging, mirëmbajtjen e largët automatike program, konfigurimit të largët parametër, statistikat terminal operimit dhe të largët "cloud" funksion tjetër mbrojtës.

  15. Voice asistent: mund ta instaloni në vijën e jashtme e sinjalit, pajisjen e jashtme dhe të vendosur parametrat e zbulimit automatik, përdorimi i bashkëveprimit zë zbulimit Instalimi Këshilla, ndihmojnë personelit instalimit për të instaluar veten, për të siguruar që pajisja është instaluar saktë.

  parametrat:

  Karakteristikat Hardware  
  Hardware Arkitektura Dual core përpunimit chip, sistemit operativ ngulitur RTKe
  modul komunikimi 3G / 4G
  dizajni besueshmërinë Fuqia 4 mbrojtjen, niveli 4 mbikqyrës
  Mbrojtja e qark bordit Tre prova bojë, spërkatje, mbrojtja
  Specifikimet teknike  
  tension të punës 9 ~ 36 V / DC
  tension Kufizimi 100V / DC
  tension mbrojtjen Battery ulët: 10V (12Vehicle) ose 20V (24Vvehicle) i lartë: 36V
  Fuqia kundërt rezistenca tensionit 100V
  aktuale të punës Mesatare operative aktuale: e paqartë për momentin aktual maksimale operative: pasigurt për momentinMënyra e kursimit të energjisë: Nuk jam i sigurt
  bateri rezervë 820mAh
  Metoda e instalimit Rritje e mbështetjes së jashtme
  material shell rasti Metal
  Interface  
  ndërfaqe Audio 4 mënyrë të dhëna audio (arkitra ajrit) 1 output channel audio (RCA)
  Ndërfaqja Video 8 mënyrë klip hyrjes (arkitra ajrit) 1 kanal dalje video (RCA)
  ndërfaqe të dhënave 4 mënyra RS-232 1 mënyrë USB, 1 mënyrë 485, 1 mënyrë mund të autobusit
  magazinimit të mesme HDD
  Karakteristikat mjedisore  
  Automobile elektrike shkëndijë imuniteti ndërhyrje Tension shkarkimit është 10 kV deri në 20 kV, dhe frekuenca shkarkimi është 20 herë / s deri në 200 herë / s
  fast rastit imuniteti elektrike impuls Swarm 4KV, klasa eksperimental IV
  imuniteti ESD Contact shkarkimit 6KV, shkarkimin e ajrit 8KV, klasa eksperimentale III
  Kufiri Kryer shqetësim Plotëson kërkesat e nivelit B
  Rrezatimi Kufiri shqetësim Plotëson kërkesat e nivelit B
  karakteristike temperatura PUNËS -30 ℃ ~ + 70 ℃ RUAJTJA -40 ℃ ~ + 85 ℃
  lagështi 5% ~ 95% jo-kondensimit
  performanca Image  
  format foto JPEG, GIF
  rezoluta foto Mbështetje QQVGA160 × 120, QVGA320 × 240, VGA640 × 480 SQCIF160 Mbështetje × 120, QCIF176 × 144,
  performanca Video  
  standarde Video compression H.264
  format Image D1 / Gjysma D1 / CIF / QCIF, Mbështetje për 8 rrugë D1
  shkalla frame 1-25fps
  performanca Audio  
  format koduar Mbështetje AMR, G711, G726, ADPCM Multiple koduar regjistrimi dixhital
  të dhënat e magazinimit  
  Track storage rekord 10.000 Bar regjistrimi udhë magazinimit
  Blind bubao cache Cache 1400 (pikë) Informacione të Tjera
  zbulimin ruajtjen Road 8 të dhënat rrugore mund të jetë vendosur, çdo rrugë mund të përbëhet nga 1023 linjave kanate dhe 256 stacione
  Atribut dyqan zonë Ju mund të vendosni 80 zonat drejtkëndëshe (ku 20 zonat e poligonit mund të vendos) • Previous:
 • Tjetër: